Ahmet Maranki Alkali Su Yapımı

Konusu 'Ahmet Maranki Kürleri' forumundadır ve First Lady tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. First Lady

  First Lady Admin Staff Member

  Ahmet Maranki alkali su, ahmet maranki alkali su tarifi, ahmet maranki alkali su nasıl yapılır, ahmet maranki alkali su tarifi, ahmet maranki alkali su nasıl hazırlanır, alkali su ahmet maranki tarifi sizler için konumuzun devamında açık ve anlaşılır bir şekilde yer alıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Asitli içecekler, kızartmalar, mayonez ve ketçaplar ve daha pek çok gıdanın içerisinde yer alan asitler sağlığımızın bozulmasına neden olmaktadır. Vücudumuzun sağlığınız ve dengesini bozan asitlerden arınmanın en etkili yöntemi alkali su içmektir. Ahmet Maranki alkali su tarifi ile vücudunuzdaki asitlerden kurtulun.

  Ahmet Maranki alkali su yapımı oldukça basittir. Ahmet Maranki alkali su hazırlamak için 2 litre suya yarım tatlı kaşığı İngiliz karbonatı atıp karıştırın. Gördüğünüz gibi oldukça asit bir uygulama. Alkali su çay suyu, kahve suyu olarak kullanılabileceği gibi, içecek suyu olarak da içilebilir.
   

Sayfayı Paylaş

Sitemizde hastalıkların ve sağlık sorunlarının belirtileri, nedenleri, sebepleri, tedavisi ile besinlerin zararları, faydaları, yararları anlatılmaktadır. Hangi hastalık, rahatsızlık nasıl geçer, tedavi yöntemleri, ne iyi gelir gibi sorulara cevap alabilirsiniz.